Close

Topp 100 grymma loppdeltagare

Topplistan

I den här listan så hittar du riktigt grymma loppdeltagare! Äntligen går det att jämföra mellan sport och nivå, elit och amatör.

Du rankas högre ju fler lopp du gör och om du har en stor supporterskara av familj och vänner som följer dig under dina lopp.

Position Namn Poäng
1

Johan Kanto

Göteborgs SK

209
2

Hugo Sjöqvist

Dark Trail Runners

203
3

Elisabet Scheiderbauer

MS Fighters

183.4
4

Frank Kawecki

Grc

171.5
5

Carina Hammarstrand

Physiochraft

165.6
6

Max Ahston

Stockholms CK

164
7

Mattias Pettersson

MP52

152.8
8

Nilla Johansson

Axa SC

150.4
9

Stephan Wilson

150
10

Andreas Blohm

Filipstads SF

146.5
11

Pontus Hillström

Rö IK

145.2
12

Veronica Lindberg

2fotaframsteg

143.6
13

Christian Carlsson

Åmåls Ca

143.3
14

Madeleine Ståhl

Finspångs CA

138.2
15

Ellen Ahlgren

132
15

Fredrik Tuisku

Eskilstuna IK Cykel & Triathlon

132
17

Stephen Mifsud

130
18

Thommy Dicander

Qwarnsveden Triathlon

127.6
19

Christer Hentze

Team Nordic Trail

124.7
20

Emil Folkesson

Nybro skidklubb

123.2
21

Sofie Jonsson

Team Orkidé

122.7
22

Christian Abrahamsson

Rönninge mtb

122.6
23

Marie-Christine Roos

121.3
24

Jim Eriksson

Norbergs CK

118.8
25

Kristin Andersson

115
26

Karin Glantz

114.8
27

Anna-Karin Lillevars

Kullingshof ok

114.2
28

Michael Jansson

Örebrocyklisterna

113.5
29

Jan Olsson

Futten

112.4
30

Joacim Bolin

Team BWN

112
31

Jenny Zaar

Ride of Hope

111.6
32

Jonas Larsson

Nolato MediTech AB

110.1
33

Håkan Olsson

BMK Uddevalla

110
33

Scott Cole

Team ÅEC

110
33

Teo Lillevars

Herrljunga skid och ol

110
36

Malin Karlsson

Finspångs CA

109.1
37

Tom Andersson

Ck Dainon

106.6
38

Jussi Kukkohovi

Tuvas dag / 3 skall bli 0

106.4
39

Jens Germundsjö

Bålsta ck

105.4
40

Therese Nyberg

Lonesome runners

104.8
41

Dennis Ericsson

Skepptuna

104.7
42

Annika Wintvik

Team Wintvik

104.3
42

Peter Grafström

Team tcm

104.3
44

Ulrica Sjödén

Västerås

104
45

Claes Berntsson

Göteborg Running Club

103.7
45

Jonas Gefvert

OK Tyr

103.7
47

Jonas Enger

IK Stern

102.9
48

Johan Pickl

Kungsörs SK

102.7
48

Jonas Wintvik

Ullared

102.7
50

Per Zetterberg

V0003E2283

102.4
51

Erik Stavder

IK Dran

102.3
52

Jonas Nilsson

Team Siri

102.1
53

Roberto Lara

Fam: Lara-Nielsen

102
54

Desireé Phexell

Sweden Runners

101
54

Viktor Tyrberg

Annekärr

101
56

patrik palm

4771747

100.9
57

Jimmy Enemark

100.6
58

Kent Staaf

Lonesome Runners

100.4
59

Mats Andersson

Preem IF

100
60

Helene Hillarp

Icahandlarnas IF

98.8
61

Andreas Höye

Slevik IL

96.8
62

Marlene Sjöberg

RaceONE

95.8
63

Tina Sjöberg

Bajen

95.2
64

Johan Olsson

95
65

Robert Laban Andersson

Springgruppen

94.8
66

Stefan Walter

Åkersberga Sk

94.7
67

Mikaela Duhrin Eriksson

94.3
68

Andreas Mörkvik

GHIF

94
69

Per Olsson

Kungälv

93.9
69

Stefan Tibblin

Midroc Electro Enköping

93.9
71

Margaretha Wibeck

93.8
72

Christian Olgerfelt

93.3
72

Knut Harald Odland

93.3
74

Maty Maleus

Team Skavsåret

93.2
75

Eszter Simone

Sollentuna

93
75

Marcus Johansson

If hagen sk

93
77

Daniel Espenkrona

Hemmestorps Joggers

92.8
78

Mattias Backman

Lonesome Runners

92.6
79

Mats Svärd

FREDRIKSHOF CK

92.5
80

Kenneth Johansson

NCC IF Stockholm

92.3
81

Malin Hedlund

Ulvsby IF/ Raceone

92.2
82

Anna Bylund

sca_lag_virke

91.5
83

Nils Janhäll

Askim

91.4
84

Helena Oreland

91.3
85

Jonas Nilefell

Näsets Triathlon Klubb

91
85

Tommy Madsen

GRIPEN OCR

91
87

Bingo Rimer

Team Mustasch

90
88

Jörgen Nicklasson

Svanesunds GIF

89.8
89

Sebastian Eriksson

Team Utan Gränser

87.2
90

Fredrik Salomonsson

Åmål MTB

86.3
91

Henrik Axelsson

IF Goa Gubbar

86.2
92

Alexandra Betmark

85.8
93

Fredrik Wäppling

Ck Dainon

85.6
94

Dan Sandros

OK Alehof

85.2
94

Staffan Appelgren

Majornas IK

85.2
96

Sandra Sundén

85
97

Martin Olsson

Björnstorps IF

84.5
98

Calle Åkerlindh

FAS

84.4
99

Tobias Wallenqvist

Östersunds CK

83.9
100

Nichlas Silverby

Swedbank IT

83.8