Close

Topp 100 grymma loppdeltagare

Topplistan

I den här listan så hittar du riktigt grymma loppdeltagare! Äntligen går det att jämföra mellan sport och nivå, elit och amatör.

Du rankas högre ju fler lopp du gör och om du har en stor supporterskara av familj och vänner som följer dig under dina lopp.

Position Namn Poäng
1

Max Ahston

Team TCM

342.2
2

Frank Kawecki

Frank Rob Seb

321
3

Jens Germundsjö

Bålsta ck

286.3
4

Hugo Wickwald

Dark Trail Runners

263.3
5

Elisabet Scheiderbauer

MS Fighters

237.4
6

Johan Lilja

Team Utan Gränser CK

223.9
7

Carina Hammarstrand

Physiochraft

217
8

Peter Grafström

Team tcm

206.2
9

Pernilla Sellfors-Forsling

Hofors AIF cykel

192.7
10

Ove Zelin

Team Sportia Uppsala

192.6
11

Jan Olsson

Moelven Skog

192.1
12

Christian Abrahamsson

Rönninge mtb

183.6
13

Ida Benari

Nynäshamns långdistansklubb

182.6
13

Michael Jansson

Aktivitus sports club

182.6
15

Joacim Bolin

Team Sportia Uppsala

181.9
16

Christos Lianos

180.4
17

Madeleine Ståhl

Finspångs CA

177.7
18

Jonas Gefvert

OK Tyr

174.1
19

Laila Sundberg

174
19

Mattias Pettersson

MP52

174
21

Helge Hagen

ABB

172
22

Jim Eriksson

Norbergs CK

169.7
23

Marie Krysander

Fuji Racing team

169.6
24

Per Stridh

RaceONE

168.2
25

Tony Karlsen

Tullinge SK

164.8
26

Fredrik Åkermark

162
27

Ana Freitas

Ericsson

161.5
27

Fredrik Severin

FEAR

161.5
29

Helena Oreland

161.1
29

Marie-Christine Roos

161.1
31

Erik Calmfors

Runacademy IF

160.9
32

Stephan Wilson

Ung Cancer

160
33

Johan Kanto

Göteborgs SK

159.1
34

Jimmy Enemark

158.9
35

Tom Andersson

Ck Dainon

158.5
36

Mats Andersson

Ride of hope

156.9
37

Tobias Wallenqvist

Östersunds CK

155.1
38

Richard Hellman

Team Sportia

155
39

Lotta Ottosson

Uppsala LK

154.4
40

Magnus Hertz

Fredrikshof

153.7
41

Lars Bäcklund

JSK

153.4
42

Daniel Wohlin

Kista

153.3
43

ingar Mikkelsen

Funäsdalen if. team Coxa

153
44

Carina Ekring

Team Snigel

152.5
44

Johan Pickl

Köpings CK

152.5
46

Anna-Maria Östlund

Viktväktarna Ludvika

152.2
47

Elisabeth Persson

MPC

144.5
48

Eszter Simone

SheRides CK

144.3
48

Oscar Hammarström

Wheels Of Carlshamn

144.3
50

Karin Glantz

144.1
50

Oscar Rosberg

144.1
52

Piotr Niewieczerzal

CK Sävast

143.4
53

Claes Berntsson

Ormögat Trail

143.3
54

Jonas Nilsson

Team Siri

143
55

Jenny Zaar

Ride of Hope

142.8
55

Jonas Enger

IK Stern

142.8
57

Camilla Ovesen

141.7
57

Peter Westermark

Mitt ego

141.7
59

Jessica Trolin

JM Förarutbildning AB

141.2
60

patrik palm

Coltingborssen Triathlon klubb

140.8
60

Tijana Turbic

Turbolainen

140.8
62

Thommy Dicander

Dicander Athletics

138.4
63

Anders Sjögren

Frykencyklisterna

137.3
64

Patrik Eriksson

Karlsborg

136.7
65

Tobias Bohman

Today is the day

136.2
66

Fredrik Salomonsson

Åmål Ca

135.8
67

Fredrik Wäppling

Kolmårdens MTB

135.7
68

Marie Asklund

Tranås CK

135.3
69

Sandra Sundén

135.2
70

Mikaela Duhrin Eriksson

134.2
71

Stefan Herbst

Scania

133.8
72

Cathrin Ersbjörs

Team Rynkeby - God morgon Dalarna

133.3
72

Micke Öhman

133.3
74

Ingela Ahnfeldt

Team Ljungskog

133
74

Johan Lundqvist

Spårvägen CF

133
74

Mats Svärd

FREDRIKSHOF CK

133
77

Andreas Dalgren

POW

132.3
77

Leffe Petersson

Eskilstuna

132.3
79

John Weibull

Lonesome runners

132.1
80

Åsa Berglund

131.5
81

Fredrik Tuisku

Eskilstuna IK Cykel & Triathlon

131.4
82

Desireé Phexell

Sweden Runners

131.3
82

Tony Hugoh

131.3
84

Terez Lundkvist Miklos

Spårvägen CF

131.2
85

Nils-Erik Nilsson

Bollnäs CK

130.8
86

Erik Fredriksson

IBM-klubben

130.6
87

Jens Wissting

Norrlandscyklisterna - TeamUV

130.3
88

Malin Hedlund

Team Nordic Trail

130.1
89

Christian Olsson

Team Elliot

130
90

Henrik Gustafsson

Ulricehamns ck

127
91

Pontus Hillström

CK Norrtälje

125.8
92

Johan Alvarsson

RoosterClubVarberg/Team Bewi

124.9
93

Maty Maleus

Team Skavsåret Järfälla

124.8
94

Martin Olsson

Björnstorps IF

124.3
95

Thomas Karlsson

Lygnens Venner

124.1
96

Eva Rebmann

Fairtrade Runners

124
96

Linnéa Isaksson

Upsala IF friidrott

124
98

Johannes Bergman

Ingen

123.8
99

Ellen Ahlgren

123.3
99

Nicholas Louca

Järfälla CK

123.3