Close

Topp 100 grymma loppdeltagare

Topplistan

I den här listan så hittar du riktigt grymma loppdeltagare! Äntligen går det att jämföra mellan sport och nivå, elit och amatör.

Du rankas högre ju fler lopp du gör och om du har en stor supporterskara av familj och vänner som följer dig under dina lopp.

Position Name Points
1

Max Ahston

Stockholms CK

268.1
2

Fredrik Tuisku

Eskilstuna IK Cykel & Triathlon

243.4
3

Jim Eriksson

Norbergs CK

217.2
4

Jussi Kukkohovi

Tuvas dag/Tre skall bli nolll

203.8
5

Christian Carlsson

Åmåls Ca

203.3
6

Christian Abrahamsson

Rönninge mtb

203.2
7

Tom Andersson

Ck Dainon

196.3
8

Jonas Gefvert

OK Tyr

193.7
9

Elisabet Scheiderbauer

MS Fighters

173.6
10

Jonas Wintvik

Ullared

172.2
11

patrik palm

4771747

171.4
12

Jens Germundsjö

Bålsta ck

170.1
13

Michael Jansson

Örebrocyklisterna

163.9
14

Johan Kanto

RaceONE

162.4
15

Nilla Johansson

SCT

161.1
16

Ronnie Pettersson

MTB Täby

155.2
17

Peter Grafström

Team TCM

154.4
18

Wayne Butler

BSN

153.2
19

Christian Olgerfelt

153
20

Johan Pickl

Kungsörs SK

152.7
21

Jonas Nilsson

Team Siri

151.8
22

Pernilla Sellfors-Forsling

Hofors AIF cykel

151.7
23

Sandra Jansson

Team Snigel

151.6
24

Fredrik Andersson

51350MTB

149.7
25

Stefan Tibblin

Enköpings Ck

143.7
26

Helena Hedberg

Pink Ladies

142.9
27

Jörgen Andersson

Bollnäs CK

139.8
28

Fredrik Wäppling

Ck Dainon

136
29

Andreas Høye

Slevik IL

135.5
30

Claes Berntsson

Ormögat Trail

134.7
30

Pontus Hillström

Norrtälje CK

134.7
32

Per Andersson

Team Kungälv

134.6
33

Eszter Simone

Sollentuna

132.8
34

Veronica Lindberg

2fotaframsteg

132.4
35

Carina Hammarstrand

PhysioCHraft

131.5
36

Håkan Olsson

BMK Uddevalla

130
36

Scott Cole

Team ÅEC

130
38

Per Stridh

RaceONE

127
39

Gustav Thurén

MeraLera MTB

125.6
40

Johan Kjellman

Mera lera MTB

125.4
41

Jenny Zaar

Ride of Hope

125.3
42

Tobias Wallenqvist

Östersunds CK

124.3
43

Erik Stavder

Framsprång

122.8
44

Annika Wintvik

Team Wintvik

122.3
44

Jonny Ljungberg

Varbergs MTB

122.3
46

Ove Zelin

Knivsta CK

121.5
47

Joacim Bolin

Team Sportia Uppsala

121.4
48

Mikael Karlsson

V207712

121.3
49

Mattias Pettersson

MP52

121.2
50

Stephan Wilson

120
51

Johan Alvarsson

Team ghostrunners

116.2
52

Madeleine Ståhl

Finspångs CA

115.8
53

Pär Atuma Nilsson

Fredrikshof CK

115.7
54

Mikael Evenfjäll

ÖCK

115.5
55

Lars Eriksson

AB Karl Hedin IF

115.4
56

Classe Gozzi

Vemdalens IF

115.2
57

Torben Freytag

Fredrikshof CK

114.8
58

Robert Laban Andersson

Frosta Multisport

114.5
59

Johan von Walkendorff

Trosabygdens cyklister

114.2
60

Emma Karling widsell

Team Sky Blue

113.8
61

Marie Krysander

Fuji Racing team

113.3
62

Daniel Kristiansson

Arvika

113.2
63

Anton Enqvist

ÖCK

113
63

Rickard Berviand

113
65

Mats Svärd

Fredrikshof CK

112.8
66

David Munn

Team Form Multisport

112.4
67

Markus Kumpula

Kungsörs sk/Team Hallstahammar

112
68

Hans Lundkvist

Östersund CK

111.7
69

Eva-Marie Johansson

111.6
70

Anders Kleist

IK Akele

110
71

Erik Holmén

Gävle CA

107.5
72

Johan Lilja

Team Utan Gränser

107.2
73

Torbjörn Wernersson

Ingen

105.4
74

Johannes Bergman

Ingen

105
75

Mia Thomsen

IF Linnéa

104
76

Micke Johansson

Täby mtb

103.8
77

Sebastian Eriksson

Team Utan Gränser

103.3
78

Måns Lennstrand

MTB Täby

103.2
79

Jonas Hemström

Lonesome Runners

102.7
79

Rut Elfving

V4371183

102.7
81

Kenneth Johansson

NCC IF

102.5
81

Niklas Westblad

Enskede Down Under

102.5
83

Rikard Sehman

Mountainbikers Norrtälje

102.2
84

Claes Nord

CK Stabil - Östhammar

102
84

Magnus Grönlund

Haif mtb

102
86

Carolin Forslind

V3485901

101.8
87

Marcus Bernhard

RaceOne

101.5
88

Patrik Johansson

Ik trasten

101.3
88

Viktor Tyrberg

Utbildningsförvaltningen Göteborg

101.3
90

Bingo Rimer

Team Mustasch

101
90

Peter Ferm

Uddevalla Ck

101
92

Sonny Jørgensen

100.7
93

André Jonsson

Sportsgym SC

100.5
94

Kent Staaf

Husby GC

100.4
94

Linn Hägglund

100.4
96

Mats Andersson

AXA Sportsclub

100
97

Jens Wissting

Obbola MTB Team UV by PP

97.3
98

Patrik Wallin

97.2
99

Johan Claesson

Team Östra Yttringe Gård CK

97
99

Simon Samuelsson

Skövde ck

97