Close

Topp 100 grymma loppdeltagare

Topplistan

I den här listan så hittar du riktigt grymma loppdeltagare! Äntligen går det att jämföra mellan sport och nivå, elit och amatör.

Du rankas högre ju fler lopp du gör och om du har en stor supporterskara av familj och vänner som följer dig under dina lopp.

Position Name Points
1

Max Ahston

Stockholms CK

287.2
2

Elisabet Scheiderbauer

MS Fighters

223.4
3

Nilla Johansson

SCT

201.1
4

Wayne Butler

BSN

193.2
5

Sandra Jansson

Team Snigel

191.6
6

Jonas Nilsson

Team Siri

181.8
7

Jussi Kukkohovi

Fuck Cancer

174
8

Carina Hammarstrand

PhysioCHraft

171.5
9

Jens Germundsjö

Bålsta ck

170.4
10

Per Stridh

RaceONE

166.8
11

Jenny Zaar

Ride of Hope

165.2
12

Peter Grafström

Team TCM

164
13

Christian Abrahamsson

Rönninge mtb

163.3
14

Mattias Pettersson

MP52

161.2
15

Jim Eriksson

Norberg

155.4
16

Michael Jansson

Örebrocyklisterna

153.8
17

Jonas Wintvik

Ullared

152.6
18

Jörgen Andersson

Bollnäs CK

148.1
19

Pär Atuma Nilsson

Fredrikshof CK

145.5
20

Per Andersson

Team Kungälv

144.6
21

Emma Karling widsell

Team Sky Blue

143.8
22

Lotta Ottosson

Uppsala LK

143.1
23

Johan Kanto

RaceONE

141.8
24

Ove Zelin

Knivsta CK

141.5
24

patrik palm

Hultafors

141.5
26

Ronnie Pettersson

MTB Täby

135
27

Torben Freytag

Fredrikshof CK

134.8
28

Mats Svärd

Fredrikshof CK

133.7
29

Sebastian Eriksson

Team Utan Gränser

133.3
30

Anneli Kylen

Team Sky Blue

132.8
31

Claes Nord

CK Stabil - Östhammar

132
32

Joacim Bolin

Team Sportia Uppsala

131.4
33

Stephan Wilson

130
34

Johan Lilja

Team Utan Gränser

127.2
35

Tom Andersson

Ck Dainon

125
36

Micke Johansson

Täby mtb

123.8
37

Björn Föllinger

Lonesome Runners

123.3
38

Måns Lennstrand

MTB Täby

123.2
39

Helena Hedberg

Pink Ladies

123.1
40

Mikael Ohlsson

Brudpiga

123
41

Marcus Funke

Lidköpings CK

122.8
42

Jennifer Hellberg

Team Sky Blue

121.8
43

Stefan Bokander

KCE- Kävlinge Cykelentusiaster

121.6
44

Marcus Bernhard

RaceOne

121.3
45

Sonny Jørgensen

120.7
46

Kent Staaf

Husby GC

120.4
46

Linn Hägglund

120.4
48

Fredrik Ström

Runacademy IF

120.3
48

Silke Tindrebäck

Team Sportia Uppsala

120.3
50

Andreas Høye

Ullevi FK

120
51

Mats Andersson

AXA Sportsclub

119
52

Martin Aasa

Föreningen Luleå Terrängcyklister

116
53

Camilla Ramstedt

Kungsbacka CK

115.8
54

Therese Matsson

114.5
55

Jonas Gefvert

OK Tyr

114
56

Ellen Ahlgren

113.5
57

Stefan Tibblin

Enköpings Ck

113.1
58

Christer Johnsson

Team ELAS AB

113
59

Veronica Lindberg

2fotaframsteg

112.5
60

Frank Kawecki

112.3
61

Tony Barkerud

Håbo-Tibble cykelklubb

112.2
62

Daniel Ohlsson

Håbo-Tibble cykelklubb

112
62

Eva Woodhouse

Team Sky Blue

112
62

Maria Petersson

Strokeride

112
62

Markus Johansson

Team Guf

112
66

Pernilla Karlsson

Happy

111.3
66

Viktor Tyrberg

Utbildningsförvaltningen Göteborg

111.3
68

Inger Wigg

111
68

Thomas Kindhag

Fredrikshof

111
70

Anders Kleist

IK Akele

110
70

André Jonsson

Sportsgym SC

110
72

Bingo Rimer

Team Mustasch

108
73

Patrik Wallin

107.2
74

Johan Claesson

Team Östra Yttringe Gård CK

107
75

Thommy Dicander

Qwarnsveden Triiathlon

106.3
76

Madeleine Ståhl

Finspångs CA

105.6
77

Fredrik Tuisku

Ride of Hope/Anna Thor

105.5
78

Emma Larsson

Lonesome Runners

105
79

Ulrica Sjödén

Västerås CK

104.6
80

Christian Carlsson

Åmåls Ca

104.2
81

Emma Dahlstedt

104
82

Johan von Walkendorff

Trosabygdens Cyklister

103.8
83

Kristin Andersson

103.2
83

Maty Maleus

Team Skavsåret

103.2
85

Jonas Ljungh

#detärbara300kilometer

103
85

Rikard Moberg

Thorsday runners

103
87

Anna Skarp

dreambody

102.8
87

Erica Jönsson

102.8
87

Rickard Berviand

102.8
87

Terez Lundkvist Miklos

Spårvägen CF

102.8
91

Jonas Hemström

Lonesome Runners

102.7
92

Gunilla Bergstrand

Cyklande tjejer

102.6
93

Camilla Wilhelmsson

Lysekil SLF

102.5
94

Daniel Carlsson

Sportsklubben Rye

102.3
94

Simon Ivarsson

102.3
96

Andreas Melin

Tierp

102.2
97

Sandra Colldin

MAIF CK

102
98

Madeleine Olsson

MJ contractor

101.8
99

Anton Johansson

101.7
100

Marie Jansson-Gran

101.5